Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


27.03.2018, 17:07

Рівненські візочники вибороли три золота Чемпіонату України

Три золоті медалі привезла збірна команда Рівненської області з чемпіонату України зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Змагання відбувалися у Києві 22-25 березня.
Як розпповіли у рівненському Центрі «Інваспорт», два «золота» виборов багаторазовий чемпіон світу, володар кубків світу, заслужений майстер спорту України зі спортивних танців на візках Іван Сівак у категоріях «Single Men» та «Freestyle Solo».

У категорії «Комбі-стандарт» (один зі спортсменів на візку) золоті медалі здобула пара срібного призера чемпіонату світу, володаря кубку світу Андрія Товстого (Рівне) та Ілони Слуговіної (Київ).

Тренує рівненських спортсменів Гурська І. С.

Загалом у чемпіонаті України взяли участь 39 спортсменів з дев’яти областей країни.

А вже наприкінці березня – на початку квітня ці ж рівненські спортсмени боротимуться за медалі на Міжнародному турнірі зі спортивних танців на візках, який відбудеться у Нідерландах (м. Кьойк).

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

В Італії рівненські візочники вибороли золоті та бронзові медалі

На Чемпіонаті України з бальних танців рівняни взяли "бронзу"

Нагадаємо, з 16 по 18 березня в Львові відбувся Відкритий чемпіонат м. Львова з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, слуху та розумового і фізичного розвитку. Змагання проходили у трьох вікових групах: А – 2002 року народження і старші; В – 2003-2004 років народження та С – 2005 року народження і молодші. В даних змаганнях прийняли участь команди Київської, Полтавської, Закарпатської, Тернопільської, Луганської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської та Рівненської областей.

Спортсмени Рівненської області посіли наступні місця:

50 м. вільний стиль

Ройко Володимир – І місце клас S-2

Базилюк Олег – ІІ місце клас S-4

Михасюк Костянтин – ІІ місце клас S-7

Пюро Володимир – ІІ місце клас S-8

Романуха Ольга – ІІ місце клас S-9

Андрощук Назар – ІІ місце клас S-13

50 м. брас

Базилюк Олег – І місце клас SB-3

Шамрай Андрій – І місце клас SB-5

Ткач Іван – І місце клас SB-9

Ярошик Юрій – І місце клас SB-13

50 м. на спині

Ройко Володимир – І місце клас S-2

Пюро Володимир – І місце клас S-8

Романуха Ольга – І місце клас S-9

Базилюк Олег – ІІ місце клас S-4

Михасюк Костянтин – ІІ місце клас S-7

50 м. батерфляй

Андрощук Назар – І місце клас S-13

100 м вільний стиль

Ройко Володимир – І місце клас S-2

Шамрай Андрій – І місце клас S-6

Романуха Ольга – І місце клас S-9

Ткач Іван – І місце клас S-10

Михасюк Костянтин – ІІ місце клас S-7

Пюро Володимир – ІІ місце клас S-8

100 м. брас

Шамрай Андрій – І місце клас SB-5

Ткач Іван – І місце клас SB-9

Ярошик Юрій – ІІ місце клас SB-13

100 м. на спині

Михасюк Костянтин – І місце клас S-7

Ткач Іван – І місце клас S-10

Пюро Володимир – ІІ місце клас S-8

Романуха Ольга – ІІ місце клас S-9

Андрощук Назар – ІІ місце клас S-13

150 м. комплексне плавання

Базилюк Олег – І місце клас SM-4

200 м. комплексне плавання

Ярошик Юрій – І місце клас SМ-13

Андрощук Назар – ІІІ місце клас SМ-13

400 м. вільний стиль

Ярошик Юрій – ІІ місце клас S-13

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями.

Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів