Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
29.03.2018, 18:00

"Один в каное" презентує рівнянам новий альбом

Феномен незалежної української музичної сцени гурт Один в каное повернеться до Рівного, щоб презентувати свій новий альбом!
Великий сольний концерт в рамках масштабного всеукраїнського туру відбудеться 30 березня в Міському Будинку Культури.

Нестандартна історія гурту демонструє, як музика, що відмовилась від атрибутів та стереотипів вітчизняного музичного бачення, знаходить свого слухача та збирає повні зали прихильників.

Гурт Один в каное утворився у 2010-му році у Львові, тоді ж музиканти зіграли свій перший сольний концерт, після чого почали активно гастролювати, знані як гурт без жодних студійних записів. Гурт побував з сольними концертами у більшості великих міст України, виступав у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Молдові, Польщі, взяв участь у багатьох фестивалях.

У 2016-му році Один в каное випустив дебютний альбом, який вмістив в себе творчий доробок музикантів за шість років існування.

Зараз гурт готує новий повноформатний альбом, вихід якого запланований вже після закінчення туру.

Нове музичне звучання, тексти, як досвід та філософський підхід до усього уже звучать за зачиненими дверима.Тож,завтра , 30 березня в Міському Будинку Культури гурт Один в каное зіграє для своїх слухачів музику, якої ніхто ще не чув. До зустрічі!

Останні квитки від 150 грн у касі Міського Будинку Культури та онлайн: https://kasa.in.ua/odin-v-kanoe

Зустріч концерту в ВК: goo.gl/Gwc12W

Зустріч концерту в Facebook: goo.gl/GgYZ24

Хвиля емоцій та танці у залі: У Рівному відгримів концерт "Бумбокс"


Коментарі: