Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

02.04.2018, 15:00

День ангела Світлани: сильна молитва від хвороб

Історія православної релігії знає чимало прикладів людей, які зазнали важкі поневіряння та страждання заради духовності та утвердження віри. Однією з таких є Фотинія (Самарянка) - свята, що проповідувала християнство на зорі його шляху, за часів жорстоких гонінь.
Відома подвижниця не раз показувала чудеса молитви і звернула до віри тисячі людей. До її образу досі звертаються віруючі з проханнями про допомогу і зцілення від важких недуг.

2 квітня - День ангела святкують Світлани. Вітаємо рівнянок!

Молитва до святої мучеиці Фотинії Самарянки.

О, святая мученица Фотиния! Безмерно любовию ко Христу окрыляема, мужество, терпение и силу велию с находящимися с тобою сестрами, сыновьями и просвещенными тобою явила еси. Евангелие Христово с дерзновением проповедала, и явися тебе и всем, с тобою бывшим, Христос, и всех на предстоящия муки укрепил и утешил. В Рим пришедши и безбоязненно Христа исповедавши, в темницу заключена быша, и многия муки претерпеша, в колодезь брошена, душу свою Господу предала еси. Услыши нас, святая Фотиния, духовною красотою воссиявшая и людей непрестанно и неумолкаемо, в темнице и в городах, вере во Христа поучавшая. Внемли нам, взирая на нас грешных, и благодатию Христовою исцели болящих лихорадкою, да не окропит их дождь греховный, но в здравии душевном и телесном жизнь свою неослабно в добрых делах проведут и прославят Владыку всех, Отца щедрот, Бога Милостиваго, во все века. Аминь.
Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів