Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


Затишок
10.04.2018, 16:50

У Рівному зловмисники орендували квартиру і винесли звідти меблі

Наймачі проживали у квартирі за усною домовленістю.
У жовтні 2015 року рівнянин подав в Інтернеті оголошення про здачу в найм квартири по вулиці Генерала Безручка. Винаймачі швидко найшлися: у кінці жовтня до квартири вселилися чоловік і жінка.

За місяць до першого липня 2016 року власник попередив їх, щоб готувалися з'їхати з помешкання, оскільки сам збирається туди вселитися. Домовилися зустрітися, щоб передати ключі від вхідних дверей та розрахункові книжки про оплату комунальних послуг. Однак, того дня жильці передзвонили йому і сказали, що вже виселились і знаходяться за межами міста, а ключі залишили в поштовій скринці.

На Рівненщині підлітки розгромили підприємство

Наступного дня власник приїхав до помешкання і виявив на кухні зникнення холодильника і кухонного стола зі стільцями, а з кімнати зник диван.

На його дзвінки зловмисники не відповідали. Згодом потерпілий знайшов їх через Інтернет і повідомив, що звернувся до поліції з заявою про крадіжку. Приблизно через місяць жінка привезла йому холодильник, стільці та диван. Оскільки стіл не повернула, тому його вартість в розмірі 322 гривні 50 копійок просив стягнути з обвинуваченого у межах предявленого цивільного позову про відшкодування майнової шкоди в загальному розмірі 3497 гривні 37 копійок.

Обвинувачений свою вину в інкримінованому йому злочині визнав повністю.

Суд визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України (крадіжка), та призначив покарання у виді громадських робіт на строк 100 годин. Проте, звільнив засудженого від відбування покарання на підставі пункту в статті 1 Закону України від 22 грудня 2016 року №1810-VIII Про амністію у 2016 році (як особу, не позбавлену батьківських прав стосовно двох малолітніх дітей, а також як раніше не судиму особу, яка вперше вчинила умисний злочин середньої тяжкості - авт.)

Цивільний позов суд задовольнив частково: зобов'язав стягнути з зловмисника 322 гривні 50 копійок на користь потерпілого в рахунок відшкодування майнової шкоди і процесуальні витрати на правову допомогу в розмірі 2000 гривень.
Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів