Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

25.04.2018, 10:01

У Рівному поділяться навичками, як знайти в Інтернеті інформацію про пращурів

Сьогодні, 25 квітня, у місто завітає керівник цього проекту Ігор Гошовський.
База жителів України 1650-1920 рр. народження за адресою https://pra.in.ua/. Сьогодні у Рівному відбудеться презентація проекту:

Мешканець Рівненщини дав можливість українцям більше дізнатися про свій рід
База проекту зростає цілодобово щодня. Середній темп – 50-60 тис записів в місяць і вже досягнув 3,18 млн записів. В наших планах досягнення 4 млн записів до кінця 2018 року.Базу наповнюють переважно волонтери проекту (їхня кількість у різний час різна, але загалом вона перевищує 100 чоловік), які опрацьовують метричні книги та інші джерела, що публікуються нами на сайті (за останній рік з метричних книг внесли в базу інформація про 700 тисяч людей). Певний обсяг інформації вноситься користувачами сайту через побудову ними своїх родоводів тощо. Сюди ж входить інформація з низки інших наших міні-проектів. Як то наприклад індексація вояків Австро-угорської армії українського походження, або індексація даних з польських урядових вісників Волинського, Львівського, Тернопільського, Станіславського воєводств тощо.

Рівнянин, дослідивши свій рід, знайшов зв'язок з Булгаковим, королем Ягайлом і Руданським

Пошук по базі проекту безкоштовний, але для охочих підтримати проект через пожертви ми розробили цілу низку додаткових сервісів, що дозволяють «прокачати» акаунт, отримувати автоматизовані повідомлення через підписку і таке інше. Проект наразі не є прибутковим, але й збитки завдяки цьому сервісу для нас поки не критичні.
, - зазначав Ігор ГОШОВСЬКИЙ у своєму коментарі ОГО.Сьогодні керівник проекту на зустрічі розповість про перші підсумки роботи проекту в Україні:

- Ми вирішили організувати низку зустрічей з людьми, яким цікава ця тематика. Представити свої напрацювання. Ми розкажемо, як користатися з нашого інтернет-ресурсу, а також як долучитися до команди волонтерів. Рівне перше місто, де відбудеться подібна зустріч, - розповідає Ігор ГОШОВСЬКИЙ.

В базі даних знаходяться відомості про 90 тисяч осіб, які проживали в межах сучасної Рівненщини. Користувачів із Рівненщини поки є 11 тисяч.

Зустріч із керівником pra.in.ua відбудеться у рівненській книгарні Є, за адресою Короленка, 2. Початок запланований на 18.30
Коментарі:

Загрузка...
Останні новини
Новини партнерів

загрузка...