Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

27.05.2018, 14:06

На Рівненщині шукають «Яскравих дітей»

Стартує вокальний конкурс творчості «Яскраві діти України»
До 7 червня у районах та містах обласного значення Рівненщини триватимуть відбіркові етапи, де діти зможуть продемонструвати свої таланти в естрадному, народному, джазовому та академічному співі.

Деталі проведення конкурсу обговорили на оргкомітеті в Рівненській ОДА під головуванням заступника голови Світлани Богатирчук-Кривко.

«У пісенному конкурсі можуть взяти участь діти у трьох вікових категоріях, від 6 до 15 років. 22 переможці місцевих відборів змагатимуться в обласному етапі за право представляти Україну на Всесвітньому пісенному конкурсі «Sun Remo Junior» у одноіменному італійському місті», - розповіла Світлана Богатирчук-Кривко.

Відомий фестиваль на Рівненщині кардинально змінився

Обласний етап конкурсу проходитиме під патронатом Рівненської ОДА 24 червня у академічному українському музично-драматичному театрі.

Метою конкурсу є формування у дітей ціннісного ставлення до мистецтва, національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення та підтримка юних обдарованих виконавців, надання можливості талановитим дітям заявити про себе

Детальніше ТУТ

Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів