Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


Затишок
31.05.2018, 12:00

Чому конструктори LEGO настільки популярні?

Конструктори LEGO захоплюють не лише дітей, а й дорослих по всьому світу. Серед сучасних розвиваючих іграшок саме «Лего» є визнаним лідером. Це багатофункціональний засіб навчання, який сприяє розвитку необхідних у дорослому житті якостей дитини. І це далеко не всі переваги іграшки.
Нам відомо щонайменше п'ять причин популярності LEGO. Ознайомитися з іграшками можна тут — https://bi.ua/rus/konstruktori/. Отже, що мотивує батьків купувати конструктори дітям?
Розвиток рухових навичок, дрібної моторики та мовлення
Конструювання передбачає різні маніпуляції руками, а це принесе дитині велику користь. З'єднання невеликих блоків пальчиками сприяє розвитку спритності і тренує координацію. Доведено, що вдосконалення дрібної моторики безпосередньо пов'язане з розвитком мислення й мови.

Дитина вчиться бути уважною


Найчастіше у малюка може не виходити з першого разу втілити ідею в життя. Це не привід опускати руки, варто просто спробувати ще раз. Гра тренує терпіння і посидючість, вчить спокійно переживати невдачі і не відступати від своїх цілей — усе для майбутнього чемпіона.

Конструювання — ключ до розвитку логіки і творчих здібностей


Гра корисна для структурно-логічного і творчого мислення. Збирання деталей передбачає складну розумову діяльність, адже для втілення ідеї доведеться гарненько подумати і прорахувати свої дії на кілька кроків вперед. Малюк може проявляти фантазію і збирати конструктори за власним зразком, не обмежуючись формами, запропонованими авторами.

Сюжет на будь-який смак


Виробник випускає декілька серій конструкторів. Вони відрізняються за тематикою і віком. Найбільш популярними сюжетами є LEGO Duplo (для найменших), LEGO Ninjago (для хлопчаків), LEGO Friends (для дівчаток), LEGO Star Wars (для школярів і дорослих).

LEGO — це знак якості


Відомий у всьому світі бренд слідкує за якістю і безпекою своєї продукції. Конструктори виготовляють із високоякісної пластмаси, нешкідливої для дитячого здоров'я. У виробництві не використовується клей. Деталі ергономічної форми, без гострих кутів.
Коментарі:
Останні новини


Новини партнерів