подати
оголошення


08.06.2018, 20:20

9 червня у Рівному: календар подій, дні народження, ювілейні дати

ОГО згадує пам’ятні події, видатних людей, вітає з річницею, ювілейною датою, Днем народження та Днем ангела!
У суботу, 9 червня 2018 року, приймають вітання з днем народження відомі рівнянки: директор реабілітаційно-консультаційного центру "Здорове життя" ПОЛІЩУК Наталія Іванівна та художній керівник мистецького об’єднання ансамблю сучасного танцю "Сузір’я Едельвейс" Міського палацу культури "Текстильник" СУПОНЬКІНА Людмила Петрівна.

Відзначає 60 річний ювілей dsljvbq rb]dcmrbq художник та один ін найкращих іконописців Східної Європи Юрій НІКІТІН ("Різдво в Острозі" (2014), "Різдво в Острозі в стилі Джотто" (2015), "Рівненська Богородиця у вишиванці,ікона Богородиці у студентсько-викладаццькому храмі Острозької академії.

Рівняни зможуть ще раз подивитись "Алісу"

Вітаємо з 7 річницею заснування Галерею європейського живопису "Євро-Арт"!

Православна церква вшановує пам'ять священномученика Ферапонта, єпископа Сардійського.

Іменини (День ангела): Анастасія, Давид, Іван, Іон, Леонід, Леонтій, Ніл, Петро, Феодора.

Католицька церква 9 червня відзначає Спомин Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії. Раніше це було велике перехідне або парне свято. Пособорна літургійна реформа скасувала рівень свята і перенесла його як обов’язковий спомин на суботу після урочистості Пресвятого Серця Ісуса.

Також 9 червня у багатьох країнах відзначають Міжнародний день друзів, Міжнародний день акредитації (International Accreditation Day) та Міжнародний день архівів (International Archives Day).

9 червня в історії: 120 років тому (1898) Велика Британія отримала від Китаю територію Гонконгу в оренду терміном на 99 років.

Прикмети дня: хмарна погода вдень 9 червня, але до вечора хмари пропадають - можна чекати ясного наступного дня. Весело цвірінькають, скачуть і б’ються між собою горобці – буде гарний погожий день.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Святкові та вихідні дні 2018 року
Церковний календар на червень 2018
Свята, пам’ятні та ювілейні дати у червні 2018
Вітання з Днем ангела: вірші та смс
День народження: традиції, прикмети, марновірства

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів