подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
27.06.2018, 09:02

Сьогодні для рівнян гратиме військовий оркестр

Сьогодні, 27 червня, о 12 годині, у Рівненському драмтеатрі відбудуться урочистості з нагоди 22-ї річниці Конституції України
Участь в заході візьмуть представники державних структур, громадських і релігійних організацій, політичних партій, діячі науки та культури.

Перед початком свята на Театральній площі дефілюватиме духовий оркестр оперативного командування «Захід», який виконає для рівнян та гостей міста українські мелодії, марші та попурі.

Куди піти у Рівному цього тижня [ПРОГРАМА ЗАХОДІВ]Під час урочистостей будуть відзначені мешканці Рівненщини – за особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності.

Одне з найбільших державних свят країни відзначатимуть у всіх районах Рівненщини. У закладах культури, військових частинах, установах для дітей та молоді проводитимуть інформаційні, освітні, культурно-мистецькі, патріотично-виховні заходи, спрямовані на роз’яснення норм Конституції України, формування правової культури громадян та поваги до Основного Закону країни. Діятимуть виставки фото- та архівних документів.

У Здолбунові рухалися заради здоров’я (+ФОТО)


Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.
Коментарі: