подати
оголошення


04.07.2018, 10:04

У чотири медзаклади Рівненщини "гроші прийдуть за пацієнтом"

Фото з rv.gov.ua

Вже з цього місяця для них запрацює новий принцип фінансування.
А це значить, що ті підприємства, які уклали угоди з Національною службою здоров’я України (НСЗУ), отримають фінансування за новою моделлю, відповідно до кількості пацієнтів, які підписали декларації з лікарями цих закладів.

Які документи потрібні рівнянам, щоб підписати декларації з лікарями

Це передбачає медреформа, яка змінює фінансування медзакладів первинної допомоги – поліклінік та амбулаторій.

Решта медичних закладів матимуть можливість подати заявку на укладення договору із НСЗУ під час «другої хвилі» підписання договорів, що буде оголошено вже наприкінці липня.

Аби підписати договір та отримати фінансування по–новому, медзаклади повинні стати комунальними некомерційними підприємствами, підключитися до електронної системи охорони здоров’я, підписати декларації з пацієнтами та мати устаткування відповідно до табеля оснащення. Цього року комунальні заклади матимуть можливість перейти на нову модель фінансування тричі – у липні, жовтні та наприкінці грудня.

А загалом в області до електронної системи охорони здоров’я підключено 44 медзаклади, 635 лікарів зареєстровано у системі. Наразі на Рівненщині підписано майже 360 тисяч декларацій, що становить третину усіх жителів Рівненщини. Нагадуємо, підписання декларацій з сімейним лікарем, педіатром чи терапевтом триває.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, rv.gov.ua

Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Работа в Украине
Новини партнерів