подати
оголошення


13.07.2018, 11:25

Чому люди бояться п’ятницю 13-го?

Сьогодні цікавий день, на календарі – п’ятниця, та ще й 13-те число. Чомусь в народі таке поєднання вважають вкрай не щасливим і вірять, що всілякі негаразди та прикрощі мають властивість траплятись саме в цей день.
Подекуди віра у цю прикмету була настільки сильною, що у п’ятницю 13-го не виходили з гавані кораблі, не укладались угоди, не починались нові справи. А деякі люди, особливо забобонні, навіть не виходять в той день з дому. Навіть є інформація про те, що злодії у п’ятницю 13-го теж бояться робити свої темні справи, переживаючи, що їхні злочини зірвуться, а вони будуть арештовані міліцією. Значить не все так вже й погано у цей день, принаймі, злодії тихо сидять, до того ж п’ятниця, як ніяк, для багатьох людей кінець робочого тижня, попереду вихідні, подумаєш 13-те число.

13 фактів про п`ятницю, 13


От цікаво, звідки пішла така прикмета? З цього приводу є кілька версій. Перша версія говорить, що корені цієї прикмети пов’язані з моментом розп’яття Ісуса Христа на хресті. Як знаємо саме розп’яття відбувалось у п’ятницю, а за єврейським календарем саме ця п’ятниця припадала на 13-те число. От і вийшло, що Ісус Христос помер на хресті у п’ятницю 13-го. Містики тут ще додає той факт, що в Ісуса було 12 апостолів, якщо порахувати апостолів разом з Христом, то останнім, 13-им по рахунку виходить Іуда Іскаріот, зрадник. Ну звідси і пішло повір’я про те, що 13-те число само по собі (навіть без п’ятниці) є вкрай поганим та нещасливим. А людська віра штука дуже потужна, хто як повірив, той так і має. ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Работа в Украине
Новини партнерів