Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


Затишок
16.07.2018, 08:00

Компанія Philips постачатиме ультразвукові сканери для районних лікарень Рівненщини

Відповідну угоду про закупівлю 19 спеціалізованих кардіоваскулярних ультразвукових сканерів в межах реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» підписали в обласному управлінні охорони здоров’я.
Відтак вже за 3 місяці компанія Philips (Нідерланди) має поставити сканери до кардіологічних відділень районних лікарень області.

За словами керівника групи консультаційної підтримки проекту Світового банку на Рівненщині Сергія Рибачка в рамках реалізації проекту Світового банку був оголошений тендер на закупівлю більш майже ста одиниць діагностичного обладнання для районних лікарень Рівненщини. Серед іншого було заплановане і придбання ультразвукових сканерів.Нашим проектом передбачається закупівля медичного обладнання для кардіологічних відділень районних лікарень області. Це кардіоваскулярні сканери, електрокардіографи, дифібрилятори-монітори, обладнання для проведення тредміл-тесту та інше. Декілька днів тому ми підписали угоду на поставку апаратів для експрес-визначення тропоніну. А зараз підписуємо угоду на постачання ультрозвукових кардіоваскулярних сканерів. Це прямий контракт безпосередньо з іноземним виробником і завдяки цьому нам вдалось отримати дуже привабливу ціну за обладнання та суттєво зекономити кошти, - розповідає Сергій Рибачок.

За його словами, завдяки великій кількості учасників торгів, управлінню вдалося відібрати справді якісне, європейське обладнання від провідного виробника медичного обладнання.

В свою чергу представники компанії Philips зазначають, що запропоновані апарати справді високого рівня та зможуть діагностувати не лише хвороби систем кровообігу, але й використовуватися для діагностування інших захворювань.

Ми приємно здивовані, що на Рівненщині закуповують сканери саме такого, високого рівня. Адже за допомогою цього обладнання лікарі зможуть діагностувати не лише серцеві захворювання, але й використовувати для діагностування цілої низки інших хвороб. Також важливо підвищити рівень професійності лікарів у районах вашої області, - зазначив представник компанії Philips Дерек Вінн.

Разом з цим, як зазначає Сергій Рибачок, угодою передбачається, , що фахівці компанії Philips мають не лише поставити обладнання але й провести навчання лікарів по роботі на ньому. Для цього група консультаційної підтримки проекту уже розпочала підготовку до проведення додаткових навчань лікарів, які будуть проводитися спільно із спеціалістами компанії Philips

За матеріалами - Групи консультаційної підтримки субпроекту Світового Банку в Рівненській області
Коментарі:Останні новини


Новини партнерів