Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

23.07.2018, 10:31

Верес поступився Поділлю: думки тренерів

«Верес» поступився «Поділлю» у стартовому матчі чемпіонату Другої ліги.
Команди зіграли з рахунком - «Верес» (Рівне) – «Поділля» (Хмельницький) – 0:1.

Вашій увазі післяматчеві коментарі головних тренерів команд.

Головний тренер рівненського Вереса Володимир Гоменюк каже:- Зробимо нарізку, розберемо помилки. На жаль, хороших моментів були одиниці. У фізичному плані, таке враження, що не відновилися, усі тяжкі, не виконували те, що від них вимагали.

- Можливо в команді не вистачає одного-двох досвідчених гравців?

- Не одного-двох, а трьох-чотирьох, адже справді, усі хлопці у нас молоді. Як показав Кубок, перший тайм зіграли за планом, а далі ножки неготові, тим більше, що зборів не було нормальних. Потрібне посилення, але не так просто знайти футболістів, які прийдуть і будуть вирішувати завдання.

Післяматчевий коментар головного тренера хмельницького «Поділля» Віталія Костишина:- Вдалося здобути результат, він нам дуже потрібен, щоб гарно почати, отримати впевненість. Вдавалося нам багато, було багато гольових моментів. Що не вдалося? Це реалізація. Були невиправдані втрати, які призводили до паніки в нашому штрафному майданчику, до небезпечних штрафних, не вистачало холоднокровності. А загалом я задоволений. Рівна гра. «Верес» нічим не здивував. Ми виглядали трішки краще, тому й виграли.

За матеріалами - Інформаційна служба НК «Верес»
Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів