Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
25.07.2018, 13:00

Фабрика жалюзі: затишок за будь-якої погоди

Сьогодні кожен погодиться з очевидною річчю, що час невпинно крокує, а точніше – біжить вперед, змінюючи все навколо: технології, смаки споживачів, тенденції і тренди. Разом з часом змінюються і люди: стають більш практичними, вимогливими та прагматичними.
Ми постійно поспішаємо, і нам банально не вистачає часу на повноцінний відпочинок.

Саме тому основною метою виробників у сфері дизайну світлозахисних систем стало досягнення атмосфери спокою, затишку й комфорту в будинках і офісах, де кожен з нас проводить левову частку свого життя.Отож, ніякі елементи інтер’єру і зайві деталі не повинні відволікати людину від роботи або відпочинку. І це не лише приглушення яскравого сонячного світла, а й акцент на лаконічність, зручність у використанні та простоту у догляді за всіма складовими інтер’єру приміщення. На зміну громіздким меблям прийшли мінімалістичні корпусні конструкції, пафосні люстри замінило сучасне багаторівневе освітлення, а замість важких гардин на вікнах для захисту від сонця з’явились жалюзі й ролети, які швидко і впевнено завоювали прихильність споживачів.

Компанія «Фабрика жалюзі» займається саме сонцезахисними системами, починаючи з 2008 року. Пропрацювавши майже десять років на ринку України, підприємство здобуло гарну репутацію і популярність завдяки винятковій якості своєї продукції та стабільному дотриманню найвищих стандартів сервісу.Крім того, що «Фабрика жалюзі» є виробником абсолютно всіх існуючих видів жалюзі та ролет (або, як їх ще називають – рулонних штор), вона є потужним постачальником та імпортером тканин, профілів та інших комплектуючих для виробництва та монтажу систем захисту від сонячного світла. Величезна кількість партнерів у Європі та клієнтів, які тривалий час співпрацюють з «Фабрикою жалюзі» – найкраще свідчення про якість виробів, що пропонуються компанією, а також про надійність і порядність «Фабрики жалюзі» як бізнес-партнера.

Асортимент жалюзі й тканинних ролет та кількість варіантів їх виконання практично необмежені. Це зовнішні та внутрішні жалюзі, вертикальні й горизонтальні, звичайні тканинні ролети закритого й відкритого типу, а також достатньо нові, але дуже популярні на сьогодні види систем: рулонні штори день/ніч та штор-жалюзі типу плісе.Різновидів ролет день/ніч та штор-плісе настільки багато, що для вибору того чи іншого варіанту системи сонцезахисту клієнти часто звертаються за допомогою до менеджерів. Це і широка кольорова гама тканин з величезною кількістю відтінків одного кольору, це різноманітна текстура з імітацією природних текстур рослин, однотонні, або з геометричними та рослинними малюнками. Високоякісні тканини від відомих європейських виробників Albedum та Miranda, які «Фабрика жалюзі» використовує для виробництва рулонних штор – це не лише гарантія чудового вигляду виробу на весь час експлуатації.

Це, у першу чергу, екологічна безпека: всі тканини сертифіковані та можуть бути використані у виробництві сонцезахисних систем як у виробничих приміщеннях, так і в лікувальних і дитячих закладах, у житлових будинках, ресторанах, кафе, готелях і, звичайно, в офісах. Також, це спрощений догляд за рахунок спеціальних пиловідштовхувальних просочок і, як наслідок, – економія вашого часу під час прибирання. Для догляду достатньо нечастого використання пилосмока на найменшій потужності з м’якою щіткою-насадкою, або ж ручного чищення щіткою з м’яким ворсом. У разі необхідності можна протерти тканину вологою, добре відтиснутою губкою.Ціни, які ми пропонуємо, терміни виконання замовлення, а також терміни поставок (якщо ви є дилером нашої компанії) приємно здивують вас. Чітка, ефективна і взаємовигідна співпраця – це принцип, за яким «Фабрика жалюзі» працює від початку свого існування. Великий асортимент у будь-якій ціновій категорії дозволяє нам орієнтуватись не лише на корпоративних клієнтів, а й на роздрібного та дрібногуртового покупця.

Великою перевагою також є те, що ми надаємо повний пакет послуг: безкоштовні консультації клієнт-менеджера щодо пошуку оптимального рішення естетика/надійність/ціна, проведення замірів, швидке виготовлення виробу та якісний монтаж.

Гостинно запрошуємо покупців до нашого магазину, що знаходиться за адресою вул. Курчатова, 9 у місті Рівне, а також пропонуємо вигідну співпрацю гуртовим покупцям з усієї України.

Дізнатися більше про наші пропозиції та актуальну інформацію ви можете на нашому сайті: фабрика-жалюзі.укр.

Ставши нашим дилером, ви отримаєте справжнє задоволення від роботи, вам буде приємно пропонувати продукцію «Фабрики жалюзі» – маючи широке коло надійних партнерів в Європі, ми відповідаємо за якість всього, що виробляємо і постачаємо, незмінно турбуючись про реноме нашої компанії.Г.Ц., вичит. 23.07

Фабрика жалюзі: затишок за будь-якої погоди

Сьогодні кожен погодиться з очевидною річчю, що час невпинно крокує, а точніше – біжить вперед, змінюючи все навколо: технології, смаки споживачів, тенденції і тренди. Разом з часом змінюються і люди: стають більш практичними, вимогливими та прагматичними. Ми постійно поспішаємо, і нам банально не вистачає часу на повноцінний відпочинок. Саме тому основною метою виробників у сфері дизайну світлозахисних систем стало досягнення атмосфери спокою, затишку й комфорту в будинках і офісах, де кожен з нас проводить левову частку свого життя.

Отож, ніякі елементи інтер’єру і зайві деталі не повинні відволікати людину від роботи або відпочинку. І це не лише приглушення яскравого сонячного світла, а й акцент на лаконічність, зручність у використанні та простоту у догляді за всіма складовими інтер’єру приміщення. На зміну громіздким меблям прийшли мінімалістичні корпусні конструкції, пафосні люстри замінило сучасне багаторівневе освітлення, а замість важких гардин на вікнах для захисту від сонця з’явились жалюзі й ролети, які швидко і впевнено завоювали прихильність споживачів.

Компанія «Фабрика жалюзі» займається саме сонцезахисними системами, починаючи з 2008 року. Пропрацювавши майже десять років на ринку України, підприємство здобуло гарну репутацію і популярність завдяки винятковій якості своєї продукції та стабільному дотриманню найвищих стандартів сервісу.

Крім того, що «Фабрика жалюзі» є виробником абсолютно всіх існуючих видів жалюзі та ролет (або, як їх ще називають – рулонних штор), вона є потужним постачальником та імпортером тканин, профілів та інших комплектуючих для виробництва та монтажу систем захисту від сонячного світла. Величезна кількість партнерів у Європі та клієнтів, які тривалий час співпрацюють з «Фабрикою жалюзі» – найкраще свідчення про якість виробів, що пропонуються компанією, а також про надійність і порядність «Фабрики жалюзі» як бізнес-партнера.

Асортимент жалюзі й тканинних ролет та кількість варіантів їх виконання практично необмежені. Це зовнішні та внутрішні жалюзі, вертикальні й горизонтальні, звичайні тканинні ролети закритого й відкритого типу, а також достатньо нові, але дуже популярні на сьогодні види систем: рулонні штори день/ніч та штор-жалюзі типу плісе.

Різновидів ролет день/ніч та штор-плісе настільки багато, що для вибору того чи іншого варіанту системи сонцезахисту клієнти часто звертаються за допомогою до менеджерів. Це і широка кольорова гама тканин з величезною кількістю відтінків одного кольору, це різноманітна текстура з імітацією природних текстур рослин, однотонні, або з геометричними та рослинними малюнками. Високоякісні тканини від відомих європейських виробників Albedum та Miranda, які «Фабрика жалюзі» використовує для виробництва рулонних штор – це не лише гарантія чудового вигляду виробу на весь час експлуатації.
Це, у першу чергу, екологічна безпека: всі тканини сертифіковані та можуть бути використані у виробництві сонцезахисних систем як у виробничих приміщеннях, так і в лікувальних і дитячих закладах, у житлових будинках, ресторанах, кафе, готелях і, звичайно, в офісах. Також, це спрощений догляд за рахунок спеціальних пиловідштовхувальних просочок і, як наслідок, – економія вашого часу під час прибирання. Для догляду достатньо нечастого використання пилосмока на найменшій потужності з м’якою щіткою-насадкою, або ж ручного чищення щіткою з м’яким ворсом. У разі необхідності можна протерти тканину вологою, добре відтиснутою губкою.

Ціни, які ми пропонуємо, терміни виконання замовлення, а також терміни поставок (якщо ви є дилером нашої компанії) приємно здивують вас. Чітка, ефективна і взаємовигідна співпраця – це принцип, за яким «Фабрика жалюзі» працює від початку свого існування. Великий асортимент у будь-якій ціновій категорії дозволяє нам орієнтуватись не лише на корпоративних клієнтів, а й на роздрібного та дрібногуртового покупця.

Великою перевагою також є те, що ми надаємо повний пакет послуг: безкоштовні консультації клієнт-менеджера щодо пошуку оптимального рішення естетика/надійність/ціна, проведення замірів, швидке виготовлення виробу та якісний монтаж.

Гостинно запрошуємо покупців до нашого магазину, що знаходиться за адресою вул. Курчатова, 9 у місті Рівне, а також пропонуємо вигідну співпрацю гуртовим покупцям з усієї України.

Дізнатися більше про наші пропозиції та актуальну інформацію ви можете на нашому сайті: фабрика-жалюзі

Ставши нашим дилером, ви отримаєте справжнє задоволення від роботи, вам буде приємно пропонувати продукцію «Фабрики жалюзі» – маючи широке коло надійних партнерів в Європі, ми відповідаємо за якість всього, що виробляємо і постачаємо, незмінно турбуючись про реноме нашої компанії.
Коментарі: