подати
оголошення


26.07.2018, 13:02

Росія обрала нову тактику блокування в Азовському морі

Фото pravda.com.ua.

Росіяни почали перепиняти іноземні судна при проході у Керченській протоці.
Про це помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян сказав на прес-конференці.

«Ми відслідковуємо, що Російська Федерація змінила алгоритм своїх дій в Азовському морі... затримує іноземні судна, які йдуть в Україну, в Керченській протоці, затягуючи час надання дозволів проходу саме через Керченську протоку. Є інформація, що час затримки суден іноді складає до 3-х діб», - зазначив Слободян.

Росія готує проти України санкції

Такі дії шкодять міжнародній репутації України. За міжнародним договором Азовське море є морем внутрішнього користування як для України, так і для Російської Федерації. Його можуть вільно використовувати дві сторони, тому формально РФ може оглядати судна. Але ми «розуміємо, для чого це робиться».

"Будемо взимку гризти літери!" - опублікували фото з пляжів у Криму

У свою чергу керівник Центру оборонних реформ Олександр Данилюк зауважив, що, на його переконання, російська сторона створює проблеми для суден, які заходять в Україну, для тиску на неї, зокрема в питанні відновлення Україною водопостачання Криму. Він пояснив, що через затримки іноземні судна починають переглядати свою логістику, щоб не заходити до портів Маріуполя та Бердянська, а це створює економічні проблеми для цих міст. 

«РФ створює передумови для певних негативних економічно-соціальних наслідків у цих містах», - додав Слободян. 

Він зауважив: вже є відомості про те, що в Маріупольському порту формується псевдоорганізація для створення безладів у місті.

Про це повідомляє Укрінформ
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів