Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


Затишок
03.09.2018, 11:31

Яким був радіаційний фон на Рівненщині у серпні

Експерти оприлюднили результати дослідження.
"Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"здійснює моніторингові дослідження потужності експозиційної дози гамма-випромінювання в повітрі. Дослідження відбувається по контрольних точках Рівненської області. Подібні дослідження проводяться на території обласного лабораторного центру та на території відділів та лабораторних відділень в одному і тому ж місці в один і той же час для достовірності результатів.

На Рівненщині знову спалах африканської чуми


На основі замірів дози гамма-випромінювання вираховується середній показник за місяць. Результати досліджень свідчать, що розподіл середньомісячної потужності експозиційної дози гамма-випромінювання у серпні поточного року на території Рівненщини не перевищує природного фону.

На Рівненщині будують дорогу державного значення [+Фото]Розподіл середньомісячної потужності експозиційної дози гамма-випромінювання на території Рівненщини у серпні 2018 року був такий:


1. м. Рівне 12 мкР/год
2. м. Вараш 12 мкР/год
3. смт Володимирець 11 мкР/год
4. м. Дубровиця 14 мкР/год
5. смт Зарічне 13 мкР/год
6. м. Березне 13 мкР/год
7. м. Сарни 15 мкР/год
8. смт Рокитне 11 мкР/год


За повідомленням з Державної установи "Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України", sesrivne.gov.ua.
Коментарі:
Останні новини


Новини партнерів