подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
06.09.2018, 17:34

У Рівному розпочалися масштабні спортивні змагання

Фото rv.gov.ua

Спортсмени змагатимуться у кількох дисциплінах.
Понад 200 людей з інвалідністю візьмуть участь у ХХІІІ спортивних іграх Рівненщини. Вони офіційно розпочалися в регіональному центрі «Інваспорт».

Так на Рівненщині розпочалося відзначення Дня фізичної культури і спорту.


Фото rv.gov.ua
Фото rv.gov.ua


Учасників змагань з початком спортивної події привітав заступник голови Рівненської ОДА Олександр Корнійчук:

«Ви – наша гордість. Завдяки вашим досягненням Рівненщину знають не лише в Україні, а й поза межами нашої держави. Ваші результати вражають і дозволяють піднімати український прапор на міжнародних спортивних аренах. Вірю, що до цієї Спартакіади ви також наполегливо та довго тренувалися, тому у змаганнях покажете високі результати. Ми, в свою чергу, будемо за вас вболівати та всіляко підтримувати».


Фото rv.gov.ua
Фото rv.gov.ua


Також Олександр Корнійчук вручив окремим спортсменам посвідчення на присвоєння звання «Майстер спорту України» у своєму виді спорту.

У Спартакіаді беруть участь спортсмени з вадами слуху, зору, ураженням опорно-рухового апарату. Серед них є мешканці Березнівського, Володимирецького, Дубенського, Зарічненського, Здолбунівського, Корецького, Млинівського, Рокитнівського, Сарненського районів, Острога та обласного центру. А також вихованці Клеванської спецшколи-інтернату, Острозької спецшколи-інтернату.

У Рівному спортсмени «Інваспорту» поборолися за Кубок області з тенісу настільного


Фото rv.gov.ua
Фото rv.gov.ua


Учасники змагатимуться у таких видах спорту – теніс настільний, більярд, стрільба кульова, армспорт, шашки.

У Рівному пройшли ХХІІ обласні спортивні ігри "Інваспорту"

«Цього року змагання відрізняються від попередніх. В першу чергу – це збільшення учасників події. Вперше беруть участь й спортсмени з ОТГ– Млинівської та Бокіймівської. Окрім того, цьогоріч проведуть змагання з такого виду спорту як бочча. Тут у поєдинках зійдуться спортсмени з інвалідністю на візках», - розповідає начальник регіонального центру «Інваспорт» Андрій Демчук.

Фото rv.gov.ua
Фото rv.gov.ua


За результатами змагань переможців нагородять медалями та грамотами.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, rv.gov.ua.
Коментарі: