Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

08.09.2018, 15:30

Як порахувати податок на нерухоме майно

Фото з Інтернету

Податкова відповідає -Як обчислюється податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичної особи, якщо змінився власник майна?
Відповідно до п.п. 266.8.1 п. 266.8 ст. 266 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) у разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому припинилося право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а для нового власника – починаючи з місяця, в якому він набув право власності.


Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності .
Коментарі:

Загрузка...
Останні новини
Новини партнерів

загрузка...