подати
оголошення


13.09.2018, 10:50

Літаки розкидатимуть приманки на Рівненщині

Чи небезпечно це для людей і як реагувати?

На території Рівненської області буде проводитись так звана пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Такий спосіб придумали, щоб боротися зі сказом у тварин, який також небезпечний для людей

Сфера розповсюдження зосереджена над лісовими та польовими угіддями області, поза територіями населених пунктів та водойм.

Приманки, які розкидатимуть безпечні для людей і тварин, мають вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із різким запахом м’ясокісткового борошна.

У середині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу. Тож коли побачите літаки АН-2, які розкидають приманки не хвилюйтеся.

- Це проводиться з метою виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2018 рік, затверджених рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України від 19.01.2018 за № 1, майже на всій території нашої області, орієнтовно з 17 вересня цього року, розпочнеться кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак), проти сказу шляхом розповсюдження приманок з вакциною із літаків. Дана робота поки що не буде проводитись в Демидівському, Млинівському та Радивилівському районах. - повідомляє Держпродспожив служба у Рівненській області.

Такі заходи забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу.

Прохання до жителів області: при виявленні приманок – не брати їх руками і не переносити з місця на місце, тим більше додому. Особливе прохання застерегти своїх дітей щоб при знайденні приманок з вакциною не грались нею, а тим більше не пробували її розламати.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Работа в Украине
Новини партнерів