подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
16.09.2018, 14:15

Коли на Рівненщині можна буде отримати "Пакунок малюка"?

Фото з Інтернету

Нагадаємо, з 1 вересня всім породіллям в пологових будинках мали б видавати одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка». Проте, на Рівненщині жодні батьки так її і не отримали.
Кореспондент ОГО поцікавилась коли батьки на Рівненщині отримають перший соц. пакет своїх дітей.

- Наразі матеріальну допомогу "Пакунок малюка" ще очікуємо. Проте, невдовзі вона вже з'явиться на Рівненщині, коли саме ще не відомо. До слова, якщо мама, яка народила дитину після 1 вересня протягом 30 днів не звернулась з відповідною заявою про її отримання,то вона надана не буде. - розповіла завідувач сектору у справах сімейної політики департаменту соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації Тетяна Кульчицька.


У регіони “пакунки малюка” доставлятимуть у два етапи. - пише УНН

Перший запланований на 10-15 вересня, другий — на 16-30 вересня. Таким чином, до кінця місяця допомога вже буде знаходитися майже у всіх областях. Про це УНН повідомили у Мінсоцполітики у відповідь на запит.

“Перша доставки допомоги „пакунок малюка“ до регіонів відбудеться з 10-ого по 15 вересня 2018 року. Друга доставка — з 16-ого по 30 вересня 2018 року”, — розповіли у Мінсоцполітики.

Як додали у міністерстві, станом на 10 вересня 2018 року 22 державні обласні адміністрації підписали проектні угоди з Управлінням ООН з обслуговування проектів щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюкаˮ. Триває процес укладання проектних угод з Донецькою, Івано-Франківською та Луганською ОДА.

Нагадаємо, програма, якою запроваджено надання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” сім’ям, в яких народилася дитина стартувала 1 вересня.

Раніше УНН повідомляв, що якщо на день виписки у пологовому будинку відсутня допомога “пакунок малюка”, то батьки дитини, щоб отримати допомогу, можуть звернутись із заявою до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення. І протягом не більше 17 робочих днів батькам мають надати таку допомогу.

Коментарі:Бесплатка