Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
25.09.2018, 12:40

Допоможіть врятувати життя 4-річному Тимофійку

Онуку працівника Рівненського драмтеатру діагностували злоякісну пухлину печінки.
Так вже повелося,що горе та біда зближують та об’єднують навколо себе людей.

Хвороба нас не ділить на дорослих та дітей – для неї ми всі однакові. Вона нікого не шкодує.Біда,під виглядом страшної хвороби прийшла в сім’ю Миколи Петровича Поліщука, монтувальника сцени Рівненського драматичного театру.

Тяжко захворів його 4-річний онучок Тимофійко.

У вересні хлопчику медики діагностували гепатобластому 3 ст.(злоякісну пухлину печінки).Розпочато лікування згідно клінічного протоколу лікування гепатобластом у дітей.

Зараз Тимофійко проходить курс хіміотерапії в гематологічному відділенні
Рівненської обласної дитячої лікарні.А це лікування дороговартісне. Через місяць його очікує операція в Києві по видаленню пухлини.

Добро починається з кожного з нас,з кожного окремо... Давайте згуртуємось,та
допоможемо цій життєрадісній дитині. Дитині - яка ще не усвідомлює що таке рак,не розуміє чому постійно плаче його мама,та ховає від нього заплакані очі.

А коли обіймає його - то по щокам біжить сльоза ,та дрижить,не слухається зрадницький голос.Допоможемо подолати хворобу,щоб він міг піти в садочок,закінчити школу,навіть перший раз поцілувати дівчину…запросити її на побачення…

Давайте подаруємо Тимофійчику те,що зараз намагається відняти страшна та невблаганна хвороба.Допоможемо всі разом,хто чим зможе. Копійка до копійки,гривня до гривні.З миру по нитці – і так назбирається необхідна сума.Кожна гривня – це шанс на порятунок хлопчика…Сім’я Поліщуків з вдячністю ставиться до будь-яких проявів доброти,їм зараз дуже потрібна ваша моральна підтримка та допомога. Розуміння того,що вони не
одні.Надіслати гроші для Тимофійчика можна на рахунок "ПриватБанку" для Поліщук Діани Миколаївни (мами Тимофійка Поліщука).

Номер картки:
4149 4971 0042 7238


Не забувайте,що добро починається з вас…
Коментарі: