подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
29.09.2018, 12:40

Міжнародний турнір з баскетболу стартував у Рівному

У Рівному стартував Міжнародний баскетбольний турнір «Дружба – 2018».
27 вересня міський голова Рівного урочисто відкрив Міжнародний баскетбольний турнір «Дружба – 2018».

Три дні в Спорткомплексі “ДЮСШ-4” змагатимуться команди юнаків та дівчат складених з гравців 2003-2004 року народження.Окрім господарів змагань, команд “ОСДЮШОР-Рівне” за перемогу в змаганнях боротимуться юнаки з Литовського “Алітуса”, білоруського ЦОР та польського Любліна. Серед дівчат окрім литовського “Алітуса” та білоруського ЦОР “Вікторія Брест” також буде команди одеського “СДЮШОР”.

Юнацький турнір “Дружба” є традиційним та одним із найстаріших регулярних спортивних змагань на Рівненщині. Участь в цих змаганнях брали майже всі без виключення вихованці рівненського баскетболу, серед яких і теперішній Президент БК “Рівне” Сергій Ліщук.Разом з тим, міський голова Рівного Володимир Хомко, оглянув проведений капітальний ремонт спортивного майданчика із сучасним штучним покриттям для футболу, тренажерного майданчику та хід виконання ремонту у фойє та встановлення сучасної пожежної сигналізації у ДЮСШ-4.

Слід додати, що оновлення спортивної школи, ремонти фасаду, приміщень та стадіону виконуються за кошти з міського бюджету.
Коментарі: