Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
04.10.2018, 16:00

Світлана Орловська: “Ми шукаємо диявола в деталях”

Ведуча "Прямого" каналу Світлана Орловська розповіла про те, навіщо щодня готує двогодинне ток-шоу.
"Хочеться спати, ненавидиш підбори і ведеш ток-шоу навіть уві сні", – такі перші враження відомої телеведучої Світлани Орловської після двох тижнів ефіру нового ток-шоу на "Прямому" каналі. Програма "Прямий ефір" виходить з понеділка по четвер о 20.00.

– Скептики говорять: навіщо робити майже щоденне ток-шоу? Коли робиш програму раз на тиждень, то розумієш, скільки життєво важливих тем залишається "за бортом", – розповідає Світлана Орловська. – Про них згадали побіжно, але не обговорили, не знайшли відповіді на вічні питання "хто винен?" і "що робити?"
– Саме щоденне ток-шоу, на яке приходять не стільки поскандалити, скільки подискутувати, висловитись (хоча і без скандалів не обходиться), дає повну картину того, що у нас в країні відбувається. А щось важливе відбувається щодня. А диявол криється в деталях – ось ці деталі ми щодня і розбираємо. І дуже часто політична "картинка" від не VIP-політиків і одіозних завсідників ток-шоу, виявляється ближчою до реальності, – пояснила Світлана Орловська.Шукайте відповіді на важливі питання разом з ведучими ток-шоу "Прямий ефір" на "Прямому" каналі з понеділка по четвер о 20.00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Матвій Ганапольський: «Глядачі «Прямого» повинні стати співведучими ток-шоу»
На «Прямому» каналі починається новий сезон ток-шоу

Телеканал «Прямий» влаштує неймовірні пригоди для «євробляхи»
Коментарі: