Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

08.10.2018, 15:40

Учні обласного ліцею перемогли в обласному етапі турніру юних біологів [+Фото]

Відбувся обласний етап Веукраїнського учнівського турніру юних біологів Рівненщини.
Змагання проходили на базі Рівненської школи № 23. Серед учасників: 14 команд (68 школярів) Березнівського, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського, Рокитнівського, Сарненського районів, Млинівської, Демидівської, Радивилівської ОТГ, міста Рівне, Малої академії наук та Рівненського обласного наукового ліцею.

У ході напружених і водночас толерантних інтелектуальних поєдинків визначилися переможці.

ІІІ місце

Команда Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» у складі:

Костолович Ірина, учениця 10 класу,

Удодік Вікторія, учениця 10 класу,

Кучер Богдан, учень 10 класу,

Герасимчук Анастасія, учениця 11 класу,

Корольчук Анна, учениця 11 класу.

Команду підготували педагоги Данилюк Алла Петрівна та Заболотна Віталія Володимирівна.

Команда Рівненської Малої академії наук учнівської молоді у складі:

Пурій Дана, учениця 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 23,

Гарбарук Аніта, учениця 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 22,

Табачук Любов, учениця 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 22,

Мітнович Тетяна, учениця 10 класу комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів».

Команду підготувала Мартинюк Ольга Юріївна, методист Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.



Команда Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» у складі:

Бондаренко Єлизавета, учениця 10 класу,

Колода Яна, учениця 10 класу,

Делідон Ірина, учениця 10 класу,

Кохан Юлія, учениця 11 класу,

Пінчук Іван, учень 11 класу.

Команду підготували Пікнер Олександр Георгійович та Пінчук Наталія Миколаївна, вчителі Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»



Команда Здолбунівського району у складі:

Шнайдер Богдан, учень 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6,

Прокопчук Софія, учениця 11 класу Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» Здолбунівського району,

Кот Тетяна, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії,

Садовська Яна, учениця 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3,

Корольчук Василь, учень 11 класу Білашівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Здолбунівського району.

Команду підготували педагоги: Федорчук Клавдія Володимирівна, Базан Тетяна Олександрівна, Михайлова Людмила Федорівна, Дмитришина Наталія Володимирівна та Мачелюк Галина Миколаївна.



ІІ місце

Команда Млинівської ОТГ у складі:

Гарбар Юрій, учень 10 класу Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3,

Жила Яна, учениця 11 класу Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3,

Русило Аліна, учениця 11 класу Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3,

Карачун Ірина, учениця 11 класу Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3,

Гарбар Богдан, учень 10 класу Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3.

Команду підготувала Поліщук Оксана Василівна, вчитель біології Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3.



Команда Рівненської гуманітарної гімназії у складі:

Петрів Юліан, учень 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії,

Лебедь Інна, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії,

Поліщук Дар’я, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії,

Хоптар Дарина, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії,

Заріцька Ольга, учениця 10 класу Рівненської гуманітарної гімназії.

Команду підготувала вчитель біології Рівненської гуманітарної гімназії Пашко Галина Улянівна.



І місце

Команда комунального закладу “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” у складі:

Зайдель Олександр, учень 10 класу,

Гурова Олена, учениця 9 класу,

Мельничук Роман, учень 9 класу,

Хильчук Олександр, учень 11 класу,

Гнєушева Олександра, учениця 10 класу.

Команду підготували педагоги: Попельницька Оксана Василівна, Оверчук Олександр Олександрович та Чуль Ольга Сергіївна.



За матеріалами прес-служби управління освіти і науки РОДА.
Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів