Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
11.10.2018, 15:22

Речник УПЦ КП повідомив деталі щодо самостійності Української Церкви

фото uainfo.org.

Сьогодні, 11 жовтня, триває засідання Синоду Константинопольського патріархату.
Синод може вирішити питання Автокефалії Української Православної Церкви.

Синод Вселенського патріархату ухвалить рішення щодо церковної незалежності для України, коли настане "відповідний час". Таку заяву зробив у Стамбулі митрополит Австрійський Арсеній.

Чи отримає сьогодні Українська Церква самостійність

Митрополит Австрійський та екзарх Угорщини Арсеній (Кардамакіс) сказав, що питання надання Українській православній церкві автокефалії поки що відклали. На засіданні Синоду Вселенського патріархату вирішили перенести ухвалення рішення, яке стосується надання документу щодо незалежності Української Церкви. Про це він заявив у Стамбулі у середу, 10 жовтня, у розмові з католицькою агенцією новин KNA в Стамбулі.

Рада проголосувала за автокефалію української церквиРечник УПЦ КП Євстратій Зоря - Архієпископ Чернігівський і Ніжинський зазначив, що митрополити запитали про це до доповіді Екзархів і до того, як, власне, в Синоді розпочалося обговорення української теми, яке продовжиться ще й сьогодні, 11 жовтня).

"Тож митрополит ніяк не міг ДО РОЗГЛЯДУ питання ВЖЕ заявити ПРО РІШЕННЯ, що справу нібито «відклали»", - підкреслив Євстратій Зоря.
Коментарі: