Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


Затишок
20.10.2018, 08:29

Рівненських підприємців безкоштовно навчатимуть

prostir.ua

В рамках конкурсу «Битва міст» реалізуються національні безкоштовні освітні програми для підприємців та експортерів “Export Revolution Ukraine” та “Creative Export Ukraine”, метою яких є підвищення конкурентоздатності українського бізнесу на міжнародній арені, підтримка українських виробників у виході на нові ринки.
Учасники програм спільно з провідними європейськими тренерами та експертами безкоштовно вивчатимуть теми експортної діяльності та створення бізнес-моделі підприємства.

Як не тільки усе встигнути, але й мати час для життя (+ФОТО)


Відбір учасників здійснюють представники Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, використовуючи «Умови участі в програмі», які доступні онлайн за посиланнями: https://epo.org.ua/revolution-pro-terms/ (Еxport Revolution Ukraine PRO) та https://epo.org.ua/creative-pro-terms/ (Creative Export Ukraine PRO).
Термін реєстрації на участь у програмі Creative Export Ukraine START пролонговано до 30 квітня 2019 року.

У Рівному видали книгу, яка допоможе стати ефективнішим у житті та праці

За детальною інформацією щодо участі у програмах звертатися до регіонального координатора на період проведення конкурсу «Битва міст» головного спеціаліста відділу з питань підприємництва та регуляторної політики департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Перепелиці Ігоря Анатолійовича, тел. (0362) 695-215.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради.
Коментарі:Останні новини


Новини партнерів