Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
04.11.2018, 15:04

Чому банк може не дати кредит?

finance.ua

Для цього існує 5 головних причин.
1. Проблеми з кредитною історією

Варто знати, що перед тим, як видати клієнту кредит, банк оцінює його благонадійність і платоспроможність. За це відповідає система скорингу. Клієнтів із неблагонадійною кредитною історією, в якій є прострочення і «завислі» кредити, вона просто блокує. До тих, у кого цієї історії немає, вона поставиться насторожено: вирішить не давати грошей зовсім або порадить позичити невелику суму і під більш високий відсоток.

ПриватБанк відновлює “теплі” кредити для ОСББ


2. Помилки у кредитній історії

Якщо банку щось не подобається в кредитній історії, але ви точно знаєте, що всі ваші кредити були закриті вчасно, то це може бути просто помилка.


3. Вік позичальника

У кожного банку щодо цього свої правила. Одні кредитують, починаючи з 18 років. Іншим потрібно, щоб було не менше, ніж 21, третім – 23 і більше. Те саме стосується і вікового максимуму. В одних банках це 60, в інших – 65, в третіх – 70 років. Якщо банк вважає вік клієнта непідходящим, йому однозначно відмовлять.

Мінсоцполітики пояснило зміни до надання субсидій


4. Відсутність довідки про доходи

Багато банків вимагають від потенційного клієнта довідку про доходи з місця роботи. Вона затверджує офіційне працевлаштування, яке є далеко не у всіх. Багато людей сьогодні отримують зарплату в конверті. У деяких банках таким клієнтам відмовлять у кредиті.

5. Відсутність реєстрації (прописки)

Для багатьох банків це також може стати вагомою причиною для відмови в кредиті.

Що робити.

Якщо відмовили в кредиті, завжди намагайтеся з’ясувати точну причину у менеджера банку. Є невелика ймовірність того, що вам її назвуть. Хоча зазвичай банки цього не роблять. Адже, знаючи їх, шахраям буде простіше обдурити скорингові системи.

Про це повідомляє Finance.ua.
Коментарі: