подати
оголошення07.11.2018, 14:05

"Дорога" маршрутка або Яку ціну пропонують перевізники

Головний транспортник Рівного Віталій Миронюк розповів на бюджетній комісії про те, що перевізники міста вже почали процедуру підняття вартості своїх послуг.
Зростання ціни на паливно-мастильні матеріали основний аргумент через який здійняли бучу перевізники не лише у Рівному, але й у сусідніх областях.

На Рівненщині подорожчав проїзд?

Якщо в Рівному наполягають на підвищенні плати за перевезення на 1,5-2 грн, тобто нова ціна становитиме - 6,50-7 грн, то в Луцьку пропонують щонайменше до 7 грн за проїзд. В Тернополі суперечка між пасажиром та перевізником вилилась в рекордні - 9 грн. Така ситуація у "файному місті" спровокувала відкрите протистояння двох сторін у вигляді протестів та акцій невдоволення. Переповнені тролейбуси та відмова вийти на маршрут водіїв маршуток - такий стан конфлікту у Тернополі.

“Підстави для підняття плати за проїзд у Рівному вже давно є”, - президент “Союзу перевізників України”

Здорожчання вартості проїзду у міському громадському транспорті не надто приємна новина для містян, проте і міжміські маршути здорожчали, тому така тенденція очікувана.

До слова, проїзд у популярному напрямку Рівне-Луцьк коштує 70 грн(якщо платити водію в руки), у касі вартість квитка близько 78 грн.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів