подати
оголошення


07.11.2018, 12:02

Українці писатимуть диктант єдності

nrcu.gov.ua.

18-й радіодиктант єдності звучатиме на хвилі Першого каналу UA: Українське радіо 9 листопада — у День української писемності й мови.
Диктант транслюватимуть зі студії UA: Українське радіо на Хрещатику, 26. Телеверсію наживо забезпечить знімальна група Суспільного мовлення, частина якої мовитиме зі студії програми "Радіодень", частина — в аудиторії КНУ імені Тараса Шевченка. Стрім телеверсії також відбуватиметься на сторінках Суспільного мовника у Facebook.

Початок об 11:00. Вступна частина триватиме півгодини, радіодиктант почнеться об 11:30.

Усі охочі можуть надіслати роботи поштою на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ - 1, 01001 із позначкою "Радіодиктант" (лист має бути надісланий того ж дня або 10 листопада — про це свідчитиме поштовий штемпель), відсканувати або сфотографувати текст і впродовж 24 годин після закінчення акції надіслати електронної поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua. Зображення має бути якісним, текст — написаним від руки (роботи, набрані у будь-якому текстовому редакторі, не розглядатимуться). Комісія приймає також тексти, написані шрифтом Брайля.

Рівнянин виборов нагороду на міжнародному фотоконкурсі (+ФОТО)


11 листопада текст радіодиктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо, тож усі охочі зможуть перевірити свої знання.

На Рівненщині відбувся ХХVI Всеукраїнський турнір юних хіміків


Текст для радіодиктанту замовляють спеціально. У ньому немає авторських знаків чи суперечливих орфограм. Але при тому їхня загальна кількість дуже велика, тому написати радіодиктант без помилок непросто.

У 2017 році свої радіодиктанти надіслали 28 999 учасників. Лише 123 учасники не допустили жодної помилки.

За повідомленням UA: Українське радіо, nrcu.gov.ua.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів