подати
оголошення


16.11.2018, 11:22

Українські військові отримали нове озброєння, - Турчинов

фото turchynov.com

Деяка зброя не поступається найкращим технічним зразкам.
Українські військові отримали 70 одиниць озброєння та військової техніки, зокрема, модернізовані танки Т-72, нові БТР-3, високоточні протитанкові комплекси «Стугна-П» та «Корсар», мобільну РЛС кругового огляду «Дельта», броньовані автомобілі «Варта» та «Новатор», а також 82-мм міномети українського виробництва.

Терористи поранили Захисника України


За словами Секретаря РНБО України Олександра Турчинова, танк Т-72 - це бойова машина, яка має ґрунтовну модернізацію, що дозволяє ефективно використовувати його в умовах сучасного бою. «Дуже гарно показав себе на сході вітчизняний БТР-3, який був серйозно допрацьований після використання у бойових умовах, що дозволило значно збільшити ефективність його застосування та досягти високої точності ведення вогню з усіх видів озброєння», - зазначив Олександр Туричнов.

В зоні ООС загострення - 24 обстріли за добу

«Потужні, ефективні та надійні протитанкові ракетні комплекси виробництва КБ «Луч» відомі далеко за межами нашої країни і мають великий попит на зовнішніх ринках озброєнь», - заявив О. Турчинов, додавши, що, зокрема, «Стугна-П» не поступається «не лише російським, але й європейським та американським аналогам».

Про це повідомляє особистий сайт Олександра Турчинова, turchynov.com.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів