Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


16.11.2018, 14:01

На Рівненщині обговорювали проблеми тимчасово окупованих територій

Фото Лесі Касіяненко

У Національному університеті «Острозька академія» 15 листопада відбулося чергове засідання міжнародної платформи «Острог Forum 2018».
Традиційно для Острозької академії у форматі «запитання-відповідь» Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, кандидат політичних наук, доцент, директор Центру досліджень проблем національної безпеки НаУОА Тарас Жовтенко і кандидат історичних наук, доцент кафедри політології та національної безпеки НаУОА Олег Санжаревський аналізували сучасний стан, статус і перспективи окупованого Криму, окремих регіонів Донецької та Луганської областей у перспективі безпекових викликів для України.

Університет з Рівненщини - серед 7 українських університетів, які увійшли в престижний рейтинг

Фото Лесі Касіяненко
Фото Лесі Касіяненко


Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш під час своєї доповіді розповів:

Фото Лесі Касіяненко
Фото Лесі Касіяненко


«Змінилися технології, змінилися підходи до ведення військової агресії, а чи змінилася система безпеки України? Очевидно, що рівень безпеки потрібно підвищувати. Якщо говорити про глобальну безпеку, то ми повинні розуміти, що не можемо бути відірвані від світових процесів. Важливо знати своє місію і бути задіяними в ці процеси, адже Україна є місцем, де перетинаються інтереси найпотужніших центрів впливу».

Мустафа Джемілєв отримав високе звання на Рівненщині (+ФОТО)


Фото Лесі Касіяненко
Фото Лесі Касіяненко


Упродовж обговорення учасники зосередили основну увагу на питаннях деокупації наших територій, соціального захисту внутрішньо переміщених осіб та відновлення єдності України.

Фото Лесі Касіяненко
Фото Лесі Касіяненко


«Ситуція у нашій країні є дуже складною. Конфлікт, що точиться між Росією та Україною за всіма своїми ознаками вийшов за межі звичайного інструментарію, який присутній в міжнародних організаціях для його врегулювання. І звичайно, що затягування ситуації призводить до глобальної катастрофи, тому треба діяти», — зауважив Олег Санжаревський.

На Рівненщині з’явився Метатеатр

Фото Лесі Касіяненко
Фото Лесі Касіяненко


Про це повідомляють Леся Касіяненко, Олексій Костюченко на сайті Національного університету "Острозька академія", oa.edu.ua.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Работа в Украине
Новини партнерів