подати
оголошення


19.11.2018, 14:00

Вийшов фільм про національний сімейний рух в Україні

Презентований документальний фільм про національний рух вуличних фестивалів "Всі разом - за сім`ю!", які пройшли в Україні у 2018 році! Марафон заходів тривав з квітня по вересень і охопив 60 міст. Всього у подіях взяли участь понад 210 000 учасників.
Назва фільму "ВСІ РАЗОМ - ЗА СІМ`Ю. МАСШТАБНИЙ РУХ. НАЦІОНАЛЬНА ТРАДИЦІЯ". Стрічка створена організацією"Всі разом!" Півгодинний фільм вже з перших кадрів вражає своєю динамікою. Починаючи від гуцульських Карпат і закінчуючи Луганщиною, розгорнувся сімейний рух. Так, на відео чітко видно, як у кожному обласному центрі та кількох містечках проходили фестивалі, марші, акції за природну родину. Сім`ї з дітками, молодь, бабусі та дідусі - усі стали учасниками цих заходів.

«Всі разом – за сім'ю!» - національний рух в Україні


Фільм зображає особливу атмосферою, свято відчувається не лише у коментарях організаторів та учасників дійства, але й у поглядах, усмішках, жестах. Авторська музика та спеціально підготовлене звукове оформлення додає відчуття фольклорності, розуміння цінності сім"ї в українській культурі та ментальності.Робота над фільмом тривала близько 6 місяців. Місцеві організатори сімейних заходів по містах надавали відео для монтування у центральний офіс "Всі разом!", а уже потім була кропітка робота над охопленням усіх міст і створенням екранного видовища.

Голова оргкомітету "Всі разом - за сім`ю!" Руслан Кухарчук протягом стрічки у 5 студійних блоках описує події, розкриває їхній зміст, детально розповідає сутність і цінності національного руху. Серед іншого він зазначає: "У нас є не дуже багато тем та ідей, навколо яких може об"єднатися вся Україна, які можуть зшити усі регіони та області: від Криму до Полісся, від Донбасу до Закарпаття. Нас єднає сім"я. Розуміння її значення, прагнення її забезпечити і рішуче бажання її захистити і зберегти. Це не гасло - це констатація. Чоловіки і дружини, діти і батьки - мільйони сімей єднаються нині для красивої, потужної і рішучої маніфестації. Є родина - буде Україна. Ми - всі разом за сім`ю!".

Цього вікенду київська Поштова площа вирувала у сімейному фестивалі

Офіс руху "Всі разом!" забезпечив ці населені пункти візуальними ресурсами: транспаранти, банери, кульки, прапори, магніти. Рух висловлює подяку всім місцевим організаторам за успішно проведені фестивалі по всій Україні. Проведенням вуличних заходів такого масштабу Україна встановила європейський та світовий рекорди.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів