Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


Затишок
19.11.2018, 13:20

Рівненщина: змішані єдиноборства у школах

Дітей навчають азам змішаних єдиноборств.
У Сарнах активно пропагують здоровий спосіб життя та змішані єдиноборства.

Представники Академії бойових мистецтв "Берсерк" у Сарнах активно пропагують змішані єдиноборства ММА. Нині спортсмени та тренери проводять майстер-класи по школах міста.Нині "берсерківці" відвідали школи № 1, 2, 3, 4, 6 у Сарнах.

За програмою семінарів, розпочинається все з невеликої лекції керівника АБМ "Берсерк" Антона Радька на тему важливості єдиноборств в житті та здорового способу життя. Після цього дівчата ознайомлюються з йогою. В цьому їм допомагає інструктор Валерія. Ну а чоловіча половина зайнята тренуваннями з ММА.

- Такими заходами ми хочемо змотивувати дітей до занять спортом. Додаємо не тільки фізичні вправи, а і ділимося знаннями з дітьми Дуже важливий фактор, щоб люди зрозуміли, що змішані єдиноборства - це не бої без правил, а спорт для тих, хто хоче стати сильним духом і тілом, який виховує в людях дисципліну та повагу до інших, патріотизм і розуміння важливості здорової та сильної нації, - прокоментував тренер АБМ "Берсерк" Антон Радько.Найближчим часом спортсмени планують завітати до ЗОШ№5 у Сарнах, гімназії, ліцей «Лідер». Після цього в перспективі тур по училищах і по школах району.

Варто зазначити, що Антон Радько також є представником Всеукраїнської ліги ММА "REAL FIGHT PROMOTION" та неодноразово представляв Рівненщину та Україну на Міжнародних професійних турнірах зі змішаних єдиноборств. - повідомляє
Інформаційна служба АБМ "Берсерк"
Коментарі:Останні новини


Новини партнерів