подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
06.12.2018, 12:00

Рівнегаз витратив майже 7 мільйонів

Фото з Інтернету

На підготовку газорозподільної системи області до зими.
Фахівці «Рівнегазу» в рамках підготовки до опалювального періоду 2018-2019 рр. провели обстеження понад 10 000 км. Газопроводів та дворових вводів. Провели технічне обслуговування 1691 ШРП та 184 ГРП. Це забезпечить стабільну доставку природного газу понад 261 тис. родин та 4200 підприємств та установ Рівненщини.

Фахівці «Рівнегазу» провели капітальний ремонт та заміну понад 13 км. Газопроводів встановили нове обладнання на 9 газорозподільних пунктах та 24 ШРП. Крім того, було проведено ремонти на 21 установці електрохімзахисту газопроводів від корозії.

«Цього року ми реконструювали 13 км газових мереж на суму майже 7 мільйонів гривень, а також відремонтували та замінили необхідні складові газотранспортної системи області, - розповідає технічний директор Олександр Ганжа. – В зв’язку з сезонністю надходження коштів, маємо можливість проведення робіт лише восени чи навесні. Недосконала система тарифних надходжень, не дає можливості виконувати влітку необхідні роботи в повному обсязі».

У зв’язку з низьким тарифом на утримання мереж, який не переглядався уже більше 3 років, коштів вистачає лише на латання дір та заміну аварійних ділянок газопроводів.
Коментарі:Бесплатка