подати
оголошення08.12.2018, 10:00

Магнітні бурі у грудні 2018 (ПРОГНОЗИ)

В які дні на початку календарної зими метеочутливим людям варто приділити увагу своєму здоров’ю та настрою?
За попередніми прогнозами фахівців, початок зими 2010 року буде набагато спокійнішим з точки зору сонячної активності та магнітних бур, аніж попередні місяці листопад і жовтень.

Однак вже в перші дні грудня, у суботу, 1 грудня, та в неділю, 2 грудня, а також в суботу, 8 грудня, за даними Space Environment Center, NOAA & U.S. Air Force, США, очікуються слабкі та малі геомагнітні збурення.

За прогнозами фахівців Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ТЕСІС, слабкі магнітні бурі ймовірні у першій декаді місяця 1, 2, 7, 8 грудня, решта днів до Нового року, за попередніми даними, які щодня оновлюються, магнітне поле Землі буде спокійним. Все залежить від несподіваної появи на поверхні Сонця плям, спалахів, а потоки магнітної плазми досягають поверхні Землі приблизно за 2-3 доби.

Зміни магнітного поля Землі та магнітні бурі можуть впливати на настрій і самопочуття метеочутливих, ослаблених та хворих людей. Особливо якщо в ці дні міняється погода, різко знижується чи підвищується температура повітря, коливається атмосферний тиск.

Як поводити себе у дні магнітних бур
Чому кішка лягає на хворе місце?
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів