Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
09.12.2018, 16:10

У ФСБ заявили - кульових поранень українські моряки не отримували

фото з pravda.com.ua.

Cпецслужба Росії називає інші причини.
Затримані біля Керченської протоки українські моряки не отримували кульових поранень.

Таку заяву зробив начальник слідчого управління ФСБ РФ Михайло Шишов під час брифінгу в суботу.

"Ушкодження отримані від зруйнованої обшивки корпусу корабля, кульових поранень у них немає", - сказав він.

За словами Шишова, що затримані моряки не можуть вважатися військовополоненими, оскільки Росія і Україна не перебувають у стані війни.

Він також повідомив, що правом на один телефонний дзвінок після затримання скористалися тільки 10 з 24 затриманих українських моряків. Решта, за його словами, від такої можливості відмовилися.

Один затриманий скористався правом на перекладача на українську мову.

Про це повідомляє Українська правда, pravda.com.ua.

Нагадаємо, українська сторона заявляє, що українські моряки на собі відчули аж шість видів насилля. Як зазначив заступник голови Служби безпеки України Олег Фролов російські прикордонники "відпрацьовували" на українських моряках стрілецькі навички.

Нагадаємо, що 25 листопада, росіяни напали на три українські кораблі – малі броньовані артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь» та рейдовий буксир «Яни Капу». Напад на українські кораблі здійснили, коли вони поверталися після невдалої спроби пройти через Керченську протоку в Азовське море.

Представниця Росії розповіла про долю українських моряків

За наявними даними, у полон росіян потрапило 23 українські моряки. Шестеро - поранені. ВМС ЗСУ не підтверджують, але й не спростовують інформацію про імена полонених моряків, які були оприлюднені в ЗМІ.
Коментарі: