подати
оголошення13.12.2018, 14:43

У Рівному відкрили інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами

rv.gov.ua

Заклад знаходиться на першому поверсі міської школи №24 і має 4 кабінети.
Це, зокрема, ресурсна кімната, кабінет для індивідуальних занять вчителя-реабілітолога та практичного психолога, кабінет вчителя-логопеда та консультаційний пункт.

До слова, у Рівному функціонує 20 закладів освіти, де облаштовані 59 інклюзивних класів, в яких здобувають освіту 99 дітей з особливими освітніми потребами. Працює 36 асистентів вчителів.

«Спільними зусиллями ми сьогодні відкриваємо не просто інклюзивно-ресурсний центр, а заклад, на який чекали понад 42 тисячі дітей міста. Це вже 9 подібний заклад в області, на який з державного бюджету було виділено 188 тисяч гривень», - розповів начальник обласного управління освіти Григорій Таргонський.

Усі навчальні аудиторії центру укомплектовані спеціальними меблями, корекційним обладнанням, методичним матеріалами.

Вагомою особливістю ІРЦ міста є те, що у корекційній кімнаті встановлений відеонагляд, що дає змогу не тільки спостерігати батькам за заняттями, а й допоможе проводити онлайн-навчання для педагогів.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА,

«Основна мета центру – комплексна психолого-педагогічна оцінка розвитку дитини та індивідуальні корекційно-розвиткові заняття», - зазначила директор інклюзивно-ресурсного центру Руслана Майструк.

Міський голова Володимир Хомко зазначив, що кошти на новий центр надійшли з держбюджету. Однак для Рівного подібних центрів має бути декілька, тож, імовірно, незабаром відкриватимуть ще.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів