Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


24.12.2018, 08:00

Рівненщина: рятувальники ліквідували пожежу

У приватному господарстві.
20 грудня об 03:01 год. за номером 101 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві в смт.Рафалівка, Володимирецького району.За вказаною адресою негайно було направлено черговий караул рятувальників 5-го державного пожежно-рятувального поста смт.Рафалівка. Вже за кілька хвилин по прибуттю до місця події рятувальники, оцінивши ситуацію та враховуючи щільну забудову і загрозу поширення пожежі на житловий будинок та сусідню господарську споруду, прийняли рішення про додаткове залучення сил і засобів. Відтак додатково до місця пожежі було направлено чергове відділення 12-ої державної пожежно-рятувальної частини м.Вараш та резервний караул 5-го державного пожежно-рятувального поста смт.Рафалівка.

На момент прибуття до місця виклику рятувальників пожежа поширилася на дерев’яну дровітню та цегляну господарську споруду, що вказувало на пізній час виявлення пожежі. Враховуючи значну кількість горючого навантаження, а саме: горючі конструкції споруд, дрова, торфобрикет, сіно, тощо, то відповідно вогонь, швидко поширюючись, набирав сили. Відтак загрожував поширенням на житловий будинок та сусідні господарські споруди, які були розташовані лише за кілька метрів від вогню. Крім цього в ході гасіння пожежі з’ясувалося, що в палаючій споруді є пропанові балони. Тому, щоб попередити загрозу вибуху водяні стволи були направлені в місця їх ймовірного розташування, а після їх знаходження і охолодження винесено на безпечну відстань від місця пожежі. Локалізувати пожежу вдалося об 04:00 год.

До того як пожежу остаточно ліквідували вогонь встиг завдати значних збитків власникам, знищивши дровітню та господарську споруду, близько 20 складометрів дров, 2т. торфобрикету, 20т. сіна, господарське та домашнє майно. Не було допущено поширення пожежі на житловий будинок та сусідню господарську споруду, яка все ж вкрилася кіптявою, проте не загорілася, а також попереджено загрозу вибуху. Крім цього в ході гасіння пожежі рятувальниками спільно з місцевим населенням було врятовано легковий автомобіль, який був у безпосередній близькості до осередку пожежі, худобу (2 кіз, 2 свиней, курей), майно.

Наразі причина виникнення пожежі та обсяги збитків з’ясовуються.

Для ліквідації пожежі було залучено 3 одиниці пожежної техніки та 10 рятувальників.
Коментарі:
Останні новини


Новини партнерів