подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
16.01.2019, 13:54

На Ягодині – черга з вантажівок

На більше доби очікування виїзду з України. Слідкуйте та онлайн картами і плануйте маршрути заздалегідь.
Станом на ранок 16 січня через збіг об’єктивних, але незалежних від Волинської митниці факторів, на магістралі Ковель - Ягодин накопичилась черга з близько 400 вантажних транспортних засобів.

Рівнянам-мандрівникам на замітку: великі черги на польському кордоні

Вони прямують на виїзд у Польщу і стоять в очікуванні перетину кордону на ділянці дороги між селами Старовойтове – Коцюри Любомльського району (близько 8 км).
Черга накопичилась 12-15 січня 2019 року через профілактичні роботи з обслуговування електронних систем митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів, які 12 -14 січня проводила польська сторона. Митниця заздалегідь інформувала міжнародних перевізників про можливі затримки з оформлення вантажів: http://vl.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/363782.html

Після свят: На кордоні зі Словаччиною та Польщею довжелезні черги

До того ж, 15 січня о 10 годині 15 хвилин вийшов з ладу один з серверів ЄАІС ДФС. Це призвело, у тому числі, до того, що оформлення митних декларацій типу ЕЕ в автоматичному режимі на центральному рівні стало тимчасово неможливим. Аварійну ситуацію усунули того ж дня о 17 год 30 хв.



Проте кількість накопичених у ці дні фур перевищує технічну здатність міжнародного пункту у пропуску вантажівок (200 ТЗ за 12 годин). Відтак, час очікування на перетин державного кордону на Ягодині становить більше доби.

ДФС у Волинській області
Коментарі: