подати
оголошення24.01.2019, 12:43

Сьогодні оголошують вирок Віктору Януковичу

Свій вердикт суд виносить сьогодні, 24 січня.
Як повідомляє Громадське телебачення, у мотивувальній частині вироку суддя зазначив, що обвинувачення довело провину Януковича належним чином.

За його словами, не зважаючи на невизнання своєї провини обвинуваченим, суд, вислухавши показання свідків, дослідивши висновки експертів, документи і речові докази, оцінивши доводи обвинувачення і захисту, вважає, що винуватість обвинуваченого у вчиненні злочинів, передбачених частиною 1 статті 111, частиною 5 статті 27, частиною 2 статті 437 Кримінального кодексу України доведена належними і допустимими доказами.

У свою чергу адвокат Януковича Олександр Байдик зазначив, що суд не враховує позицію захисту обвинуваченого в державній зраді Віктора Януковича.

"...Як ви почули, усе ґрунтується на обвинувальному акті, який надано стороною обвинувачення, прокурорами. Сторона захисту... дуже малий проміжок часу виділено та зачитано ту позицію, яка виділена стороною захисту. Хоча, як ви знаєте, ми в дебатах брали участь не один день», — сказав адвокат.

Також за словами захисника Віталія Сердюка він та Янукович не отримували повісток до суду у справі про держзрду.

Віктору Януковичу інкримінують порушення таких статей Кримінального кодексу:

Частина 5 стаття 27 — «Види співучасників».
Частина 3 стаття 110 — «Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України». Карається позбавленням волі на термін від семи до дванадцяти років.
Частина 1 стаття 111 — «Державна зрада». Карається позбавленням волі на термін від десяти до п'ятнадцяти років.
Частина 2 стаття 437 — «Планування, підготовка, розв'язування та ведення агресивної війни». Карається позбавленням волі на термін від десяти до п'ятнадцяти років.

Прокурори вимагають для Януковича максимального покарання — 15 років позбавлення волі.

За повідомленням Ольги Кириленко, журналістки "Громадського телебачення", hromadske.ua.

Нагадаємо, що у 2017 році захист Віктора Януковича, що той може незабаром знову повернутися в Україну. Свого часу Янукович також під час зустрічі з журналістами розповідав про те, з якою заявою звертався до Володимира Путіна.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів