подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
25.01.2019, 12:42

Кореспонденція з Рівного відправляється, але не завжди доходить до адресатів(+ВІДЕО)

Рівняни нарікають на роботу Укрпошти. Мовляв, та губить їхні листи і вони не доходять до адресата
Один із скаржників написав про це пост у соціальних мережах. Чимало людей його підтримали. Керівництво Укрпошти каже, збої у роботі справді бувають. Але зазвичай, це не їхня вина. А чия, намагались з'ясувати наші журналісти.

Укрпошта опублікувала нові тарифи на доставку товарів

Рівнянин Віталій Голубєв у кінці року звичайними листами відправляв книги кільком людям. Каже, тоді у відділенні "Укрпошти" були перебої з марками. На його листи їх теж не наклеїли, але кошти за них взяли. П'ять адресатів листів від Віталія Голубєва так і не отримали. Ця ситуація обурила чоловіка.

Детальніше дивіться у сюжеті телеканалу "Рівне 1":Рівнянин написав пост про дану ситуацію у соцмережах. Чимало людей його підтримали. Теж висловили своє невдоволення роботою "Укрпошти".

В "Укрпошті" кажуть, по кожному конкретоному випадку завжди розбираються. Кореспонденція з Рівного завжди відправляється. Куди дівається дорогою - це вже питання не до них.

Відповідно компенсувати збитки за згублені звичайні листи, поштарі не можуть. Хіба за рекомендовані. Радять користуватися ними тим споживачам, хто надсилає важливі речі, документи та інше. Мовляв, різниця у ціні мінімальна.

Довіри немає: клієнти "Укрпошти" скаржаться на не доставлені листи

Поки поштарі роздають поради, як надійно відправляти листи, споживачі, які їх втратили - чекають якщо не компенсацію то хоча б вибачень. Кажуть, підприємства завжди повинні дбати про свою репутацію.
Коментарі:Бесплатка