подати
оголошення28.01.2019, 18:00

Президентські вибори - 2019: "Я вірю – справжні зміни можливі!", - Святослав Вакарчук

фото з lt.ogo.ua.

Відомий співак розповів, чи братиме участь у виборах.
Святослав Вакарчук довго тримав інтригу щодо цього. Нещодавно, під час виступу на під час заходу "Реальні зміни в Україні – запорука успішного майбутнього, Вакарчук туманно натякнув, що "він в ділі" й пообіцяв, що розповість згодом.

І ось Вакарчук розставив усі крапки над "і" й зробив офіційну заяву на своїй сторінці у мережі Фейсбук:Я, Святослав Вакарчук, не братиму участь в президентських виборах 2019 року.Я добре усвідомлюю, що зараз, в джинсах можу зробити більше для країни, ніж вдягнувши краватку. І я не збираюся стояти осторонь.

Кожного дня, спілкуючись з людьми, я відчуваю їх розчарування і зневіру. Я бачу, як корупція і несправедливість роз’їдають нашу країну зсередини. Я бачу, як безпринципність політиків і жадібність чиновників роблять нашу країну слабшою.

Так не має бути! І нам під силу це змінити.

Разом з моєю командою, я працюватиму над тим, щоб проєвропейські сили перемогли. Я працюватиму над тим, щоб привести у владу якомога більше молодих професіоналів – людей майбутнього, тих, для кого справедливість і державні інтереси – понад усе.

Я вірю – справжні зміни можливі!
І не важливо, у піснях чи в політиці, я завжди буду з вами на цьому шляху – шляху справжніх змін", - йдеться у заяві Святослава Вакарчука.

Нагадаємо, нещодавно ЦВК зареєструвало ще кількох кандидатів, тож зараз є 20 претендентів на пост Президента України.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів