Ми у Facebook
30.01.2019, 09:20

Навіщо в Україні з'явився кар'єрний радник

Він почав свою роботу з січня 2019 року.
Валлі Корбанезе – експерт Міжнародної організації праці (МОП) – допомагає впроваджувати в Україні проект МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

Одним із елементів цього проекту - пілотування та впровадження в роботу служби зайнятості інституту кар’єрних радників. Адже в сучасних умовах виникає потреба розширення спектру послуг для клієнтів служби з урахуванням індивідуальних потреб, їх рівня професіоналізму, ступеня трудової мотивації та мобільності.

З метою підготовки фахівців для роботи в проекті Валлі Корбанезе провела на базі Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України навчальні тренінги для фахівців державної служби зайнятості та Інституту, які будуть займатися підготовкою кар’єрних радників, а також координувала впровадження проекту в пілотних центрах зайнятості.

«Кар'єрний радник працює з кожним клієнтом окремо. Він зможе побачити перешкоди, які стоять перед клієнтом на ринку праці в момент працевлаштування, та допоможе подолати їх. Ця особа буде вашим помічником щоразу, коли б ви не повернулися до служби зайнятості. Я вважаю, що як клієнт, ви, імовірно, будете довіряти комусь, з ким ви вже говорили, і хто підтримував вас», – прокоментувала експерт МОП Валлі Корбанезе.

Із січня 2019 року кар’єрні радники починають роботу в усіх центрах зайнятості служби зайнятості.

Про це повідомляє Державна служба зайнятості, dcz.gov.ua.

Нагадаємо, фахівці розробили поради, як вести себе на співбесідах та як відрізнити постійну вакансію від "піраміди".





На правах реклами