подати
оголошення


12.02.2019, 13:20

ТОП-5 подарунків на День закоханих

День закоханих неформальне свято, це лиш привід зробити приємний сюрприз для коханих. Нехай дарунок буде не стільки практичним чи дорогим, скільки наповненим сенсом і почуттями. Фантазуйте!
1.Романтична вечеря

Ну який День святого Валентина без смаколиків і душевних розмов? Жінки у таке свято або навідріз відмовляються від клопотів(бо вона сьогодні найкоханіша богиня) або ж на кухню не заходьте поки не покличуть(бо обраниця чаклує над особливою стравою). Тож вдома чи в ресторані, це ваш вибір.

2.Фотосесія

Влаштуйте незабутню фотосесію в стилі Love Story, фотографії якої, будуть гріти вам душу все життя. Напередодні такого свята фотографи готують для закоханих оригінальні пропозиції, акції і цікаві локації, щоб ваш фотосет був особливим.

День закоханих у Рівному: романтична нічна екскурсія

3.Жуйки Love is …

Жуйки Love is розкажуть про ваші почуття краще за вас і ще довго будуть нагадувати про прекрасний День святого Валентина. Романтичний і символічний подарунок, але підійде не всім, для когось це видасться дурничкою. В будь якому випадку враховуйте смаки і примхи коханого/коханої.

4.Фотодрук на полотні

Роздрукуйте кілька спільних фотографій на полотні, проявіть фантазію і створіть оригінальний колаж на пам’ять. Впевнена у кожної пари є селфі чи просто фото яке є пам'ятним, тож нехай чуттєвий знімок прикрасить ваш стіл чи стіну. Щоб не ритись в Instagram чи ФБ у пошуках знімка з кодовою назвою "А пам'ятаєш".

На День закоханих у Рівному буде драйвовий концерт(+ВІДЕО)

5.Парфумерія

Аромат надзвичайно індивідуальна річ. Якщо оберете такий подарунок, то ризикуєте не вгадати смак. Проте якщо обирати парфуми не "від балиди", а відповідально можна зробити класний сюрприз, а кохану/коханого ви щоразу вгадуватиме по аромату парфуму будучи навіть в натовпі :)

Квитки(бонус)

Бомба, а не подарунок. Будь то вистава, концерт, подорож, гра у футбол - головне, щоб це було серед бажань вашої половинки. Довгоочікувана прем'єра, відпочинок на морі чи презентація робіт улюбленого художника - все це прояв уваги до особи і її зацікавлень. Вникнете в поле емоцій коханого і будете приємно здивовані віддачею.

Не обирайте жоден із цих подарунків, але скажіть у цей день одне лиш слово їй/йому - "КОХАЮ".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Що подарувати хлопцеві на День святого Валентина: цікаві ідеї
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів