подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
18.02.2019, 18:00

У відомому університеті на Рівненщині відбулася Конвокація - 2019

фото з oa.edu.ua.

у Національному університеті «Острозька академія» відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістра — «Конвокація-2019» за участі професорсько-викладацького складу, почесних гостей університету, батьків та родичів випускників.
Понад 200 молодих людей отримали дипломи, підкріплені ґрунтовними знаннями, здобутими упродовж років навчання в університеті.

Своє напутнє слово вчорашнім студентам сказав ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник:

«Випускаючи сьогодні вас, ми віддаємо і частинку своєї душі. У вас тепер три Матері – це та мама, яка вас народила, виховала і вигодувала своїм молоком, друга – це Україна, у якій ви живете, а третя – альма-матер, Острозька академія. Ніколи у житті не зраджуйте своїм Матерям! Побудуйте своє життя так, щоб ви давали шанс кожному дню, щоб він був для вас найпрекрасніший! Я вітаю і вас, шановні батьки, ваші діти стали дорослими! Ви зробили найкращу інвестицію у своєму житті – вони отримали не тільки звання, але й лідерські якості, ми підготували їх до життя, вони готові працювати!»

До вітань приєдналися почесні гості урочистого дійства: кандидат економічних наук, протектор Острозької академії Роман Василишин, голова Острозької районної державної адміністрації Богдан Турович і заступниця міського голови Оксана Ситницька.

фото з oa.edu.ua.
фото з oa.edu.ua.


Конвокація проходила під натхненний гімн студентів «Gaudeamus» у виконанні академічного хорового колективу.

Слова вдячності від спільноти випускників 2019 висловила магістр гуманітарного факультету спеціальності «Журналістика» Ірина Покотильська:

«Сьогодні особливо хвилюючий день, водночас і радісний, і сумний. Ми прощаємося із Острозькою академію, хоча я вірю, що це не прощання, і ми повернемося до університету в іншому амплуа – випускників, гостей, меценатів. Дякую Академії за те, що дала нам не лише знання, але й моральні якості, що дуже важливо у сучасному світі. Я пишаюся тим, що я – випускниця Острозької академії!»

фото з oa.edu.ua.
фото з oa.edu.ua.


На знак вдячності спільнота випускників-магістрів подарувала своїй Альма-матер сертифікат на технологічне переобладнання аудиторій Острозької академії.

Нагадаємо, що на початку вересня 2018 року відбувалася інавгурація.

Також у стінах Національного університету «Острозька академія» діє виставка юної художниці острожанки Анни Ярмолюк.
Коментарі: