Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
28.02.2019, 18:00

5 міфів про автомобільні ремені безпеки

Патрульна поліція Рівного руйнує міфи про автомобільні ремені безпеки. Майте на увазі, щоб убезпечити себе і близьких.
1. Якщо в машині є подушки безпеки, то ремені не потрібні
Не правда. Подушки безпеки розроблялися для дії разом з ременями безпеки, а не замість них. При розкритті, подушка рухається назустріч водію або пасажиру зі швидкістю 300 км/год. Ремінь безпеки не дає зіткнутися з нею настільки швидко, що дозволяє уникнути травм.

2.На малій швидкості ремені безпеки можна не використовувати
Не правда. Навіть при зіткненні на швидкості менше 50 км/год є високий шанс розбити головою скло.

3.Досвідченим водіям не потрібно користуватися ременями безпеки
Не правда. Варто врахувати, що ДТП може трапитись через нехтування правил іншими водіями, погодні умови, механічні поломки, тощо. Тому, ремінь безпеки завжди страхує вас від неприємних ситуацій на дорозі.

4.Користуватися ременем безпеки – це особисте рішення, яке ні на кого не впливає
Не правда. Пристебнутий водій може уникнути втрати контролю над автомобілем під час аварійної ситуації. Тим самим, виникає можливість мінімізувати завдану внаслідок ДТП шкоду. Не кажучи вже про те, що Правила дорожнього руху зобов’язують бути пристебнутим.5.Коли автомобіль тоне чи горить, ремінь заважає вибратися з нього
Малоймовірно. Такі випадки вкрай рідкісні. І навіть якщо таке трапляється, то найбільшу небезпеку становить удар, що передує пожежі або падінню у водойму. Після нього люди, швидше за все, будуть серйозно травмовані і втратять можливість вибратися з автомобіля. Шанси на порятунок набагато вищі у тих, хто використовує ремінь безпеки.

До слова, за 70% збережених життів в дорожньо-транспортних пригодах людство повинно подякувати ременям безпеки. Застосування паска безпеки зменшує ризик загибелі водія за лобового зіткнення в 2,3 рази, за бокового - в 1,8 разів, а при перекиданні авто - в 5 разів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Який штраф загрожує водію за непристебнутий пасок безпеки
Коментарі: