02.03.2019, 11:18

Юна спортсменка здобула перемогу на Всеукраїнських іграх

фото з rv.gov.ua.

Вона стала кращою у кількох єдиноборствах.
Рівненська спортсменка перемогла у Всеукраїнських іграх з єдиноборств серед школярів «Combat Games». Змагання відбувалися у Києві. Змагалися у вільній боротьбі, боротьбі греко-римській, дзюдо, тхеквондо та карате.

фото з rv.gov.ua

Вихованка Рокитнівської дитячо-юнацької спортивної школи Олександра Бондар стала чемпіонкою у змаганнях з вільної боротьби у ваговій категорії 39 кг.

Таким чином дівчина виборола право змагатися у складі учнівської збірної команди, що представлятиме Україну на Всесвітніх іграх з єдиноборств в угорському Будапешті.

Окрім того, призеркою змагань стала учениця Дубенської спортивної школи Яна Кубик.

За матеріалами Рівненського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Нагадаємо, що рівненські гімнастки СК "Золота осінь" змагалися у Києві на Міжнародному турнірі "Золота мрія 2019".