Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


11.03.2019, 12:00

Як сьогодні додзвонитися до "Рівнеобленерго" тим, хто без світла?

Мешканці Рівненщини можуть звернутися за кількома номерами телефонів.
Як повідомили з прес-служби ПрАТ «Рівнеобленерго» вчора, 10 березня, негода на Рівненщині негода знеструмила 30 населених пунктів Рівненщини. Найбільше пошкоджень електромереж зафіксували у Здолбунівському, Дубенському, Дубровицькому та Березнівському районах. Над ліквідацією наслідків стихії ремонтні бригади «Рівнеобленерго» працювали протягом усього недільного дня, продовжували роботи і минулої вночі.

Сьогодні, у понеділок 11 березня, працівники "Рівнеобленерго" продовжують працювати у посиленому режимі: над ліквідацією точкових погашень та готуються до нових можливих знеструмлень, адже, складні погодні умови та сильні пориви вітру, за даними гідрометцентру, зберігатимуться по всій Рівненщині.

Споживачі "Рівнеобленерго" можуть з приводу знеструмлення зателефонувати за номерами телефонів:

(0362) 694-298, 694-279, 067) 620-44-11, (050) 490-44-11 та (093) 320-44-11.


Проте, як повідомили з ПрАТ "Рівнеобленерго", сьогодні можуть бути перевантажені лінії зв’язку. Оскільки велика кількість споживачів телефонує щодо змін в роботі обленерго. В лютому, як повідомили в "Рівнеобленерго", навантаження на лінії зросло в двічі, порівняно з минулим роком.

Проте, у разі, якщо ви не можете додзвонитися, то можете надіслати електронний лист на адресу: contact@roe.vsei.ua. В тексті листа неодмінно треба вказати точну адресу, де сталася поломка на лінії, щоб фахівці могли виїхати.
Коментарі:
Останні новини


Новини партнерів