Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


Затишок
12.03.2019, 13:20

Укравтодор розширить дорогу з Рівного до Львова

Проект реконструкції дороги М-06 на ділянці Львів – Рівне передбачає її розширення та будівництво об’їздів. Державне агентство автомобільних доріг України планує розширити дорогу М-06 до 4 смуг руху


Укравтодор розпочинає проектування реконструкції дороги М-06 на ділянці Львів – Рівне із розширенням її до чотирьох смуг руху та будівництвом об’їздів населених пунктів. Про це повідомляє Укравтодор.

Планується, що після закінчення реконструкції економія часу в дорозі від Львова до Рівного без порушення правил дорожнього руху зменшиться майже вдвічі - до 1,5 години.У Мінінфраструктури зазначили, що на цю дорогу вже зараз припадає значна частина перевезень експортних вантажів до країн-членів Європейського Союзу. Тож реконструкція цієї дороги стане імпульсом для економічного розвитку регіону, сприятиме надходженню інвестицій та створенню нових робочих місць.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про початок проектування частини цього проекту – південного об’їзду міста Дубно у Рівненській області, що дозволить вивести весь транзитний автотранспорт, що прямує по дорогах М-06 Київ-Львів-Чоп та М-19 Доманово-Тернопіль-Чернівці, за межі міста та приміської зони.

Окрім цього, нова якість дороги забезпечить підвищення рівня дорожньої безпеки та покращить екологічну ситуацію в містах.
Коментарі:Останні новини


Новини партнерів