Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
20.03.2019, 17:20

Грип забрав життя молодої жінки

Померла 41-річна жителька Рівненського району.
Цьогоріч вже третя смерть від цієї недуги. Жінка захворіла 7 березня, за медичною допомогою не зверталась. Через різке погіршення стану родичами 16 березня була викликана карета «швидкої допомоги». Хвору було відразу доставлено у відділення анестезіології та інтенсивної терапії Рівненської ЦРЛ. Всі необхідні реанімаційні заходи виявились неефективними та через дві години перебування в лікарні людина померла. Заключний діагноз: грип А, двобічна вірусна пневмонія.


Чи такий страшний грип, як його малюють?

Вірусологічною лабораторією ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» лабораторно було підтверджено діагноз "грип". При дослідженні матеріалу виявили РНК вірусу грипу А. Хвора не була вакцинована проти грипу.
За минулий тиждень на грип та інші гострі респіраторні інфекції захворіло 5040 мешканців Рівненської області (434,6 вип. на 100 тис. нас.), що є практично на рівні попереднього тижня.
Серед захворілих 3740 (74%) дітей. Впродовж тижня було госпіталізовано 164 хворих, з них 120 дітей. Епідемічний поріг не перевищений в жодному районі (місті). Найвища захворюваність спостерігається у Рівненському районі, де захворіло 646 осіб (706,4 вип. на 100 тис. нас.).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Профілактика грипу та інших гострих респіраторних інфекцій (ГРІ)

Все, що потрібно знати про грип - 2019
Коментарі: